آیا «دکستر» دوباره به سراغ سلاخی‌های خونینش می‌رود؟

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۹/۱۰ | تعداد بازدید 1089

در پی توییتی که در روز شکرگزاری امریکا در پیج رسمی سریال دکستر گذاشته شد، وب سایت های متفاوتی خبر از ساخت مجدد سریال دکستر دادند.

اما کانال شو تایم اعلام کرد خبرهایی که طی این روزها در مورد سریال دکستر پخش شده است، شایعه ای بیش نیست.

طرفداران دکستر، منتظر شخصیت محبوبتان نباشید! شوتایم خبر داد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت دکستر با رنگ و بوی جدید را ندارد.

شایعات از روز شکرگزاری آغاز شدند که پیچ رسمی این سریال، توییتی با عکس مایکل سی هال بر روی صفحه گذاشت و این روز را تبریک گفت.

وب سایت های مختلف ادعا کردند که شوتایم می خواهد این سریال درام - جنایی را دوباره به کانالش بازگرداند. اما نماینده شوتایم به هالیوود ریپورتر گفت که این توییت یک پست معمولی برای یادآوری طرفداران دکستر بوده و هدفی جز تبریک روز شکرگزاری نداشته است. (پیج رسمی این سریال در مناسبت های مشابه مانند هالوین و رخدادهای دیگر نیز چنین پست‌هایی را توییت می کرده است.)

با آن که هیچ برنامه ریزی خاصی برای ساخت مجدد این سریال انجام نشده است، کانال شوتایم پیش تر اشتیاق خود را از دیدار مجدد دکستر اعلام کرده بود. دیوید نوینس، یکی از مقامات کانال شوتایم در ماه ژانویه ۲۰۱۴ گفته بود:

"ما در حال صحبت در مورد این پروژه هستیم. اگر قرار باشد این کار را انجام دهیم.، باید دلیل موجهی داشته باشیم. این سریال باید کاملا رنگ و بویی تازه داشته باشد، نه آنکه ادامه سری پیشین باشد. اگر بخواهیم دکستر را دوباره بسازیم، فقط با مایکل این کار را انجام می دهیم."

در انتهای سریال جذاب دکستر دیدیم که پس از مرگ دبرا، سریال آینده ای را نشان داد که در آن دکستر رابطه اش با هانا و پسرش را فدا کرده است تا به عنوان یک چوب‌بر زندگی جدیدی را آغاز کند. حال باید دید آیا شوتایم تصمیم می گیرد تا دکستر را به صحنه جرم بازگرداند یا خیر.

دکستر فصل جدید

مجموعه دکستر براساس رمان «دکستر رؤیای تاریک بین» اثر جف لیندزی ساخته و در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ در قالب هشت فصل از شبکه شوتایم پخش شده‌است.

دکستر فصل جدید

دکستر مورگان، تحلیلگر آثار خون پلیس جنایی ناحیه شهری میامی است که در خفا نیز یک قاتل زنجیره‌ای است. دکستر که زندگی دوگانه و چهره محبوبی بین دوستان، همکاران و بستگان خود دارد، در پی ضربه روحی ناشی از قتل فجیع مادرش در دوران خردسالی، نیازی و اعتیادی به قتل دیگران پیدا کرده است.

دکستر فصل جدید

دکستر تحسین بسیاری از منتقدین را به همراه داشت و برنده جوایز متعدد از جمله دو جایزه امی در سال ۲۰۱۰ و دو جایزه گلدن گلوب در همین سال شد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟